Drodzy Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2023-2024 kontynuujemy model zawierania ubezpieczenia NNW Ucznia samodzielnie on-line.

Płatność za polisę odbywa się bądź przy pomocy bankowości elektronicznej lub w punkcie bankowym/pocztowym na wygenerowane przy polisie indywidualne konto.

Rodzic sam decyduje jaki wariant kupuje spośród VI dostępnych.

Dedykowany placówce link zakupowy z KODEM SZKOŁY: 05156 dającym 10% zniżki to: https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/05156

Polisa startuje zawsze od dnia następnego po inicjacji polisy na stronie i opłaceniu składki. Chcąc mieć ubezpieczone dziecko od 1 września - wniosek składamy na stronie powyżej w dowolnym dniu sierpnia ( start ochrony określając w polisie) nie później jak 31 sierpnia. Możliwość zawierania polis jest cały rok zawsze na okres pełnych 12 m-cy.

Polisa działa całą dobę w szkole i poza nią.

Każdy z wariantów ma w zakresie wyczynowe uprawianie sportów łącznie z przynależnością do klubów sportowych!

UWAGA BONUS!

W tym roku Ubezpieczyciel każdemu uczniowi ( od II wariantu w wersji szkoła) dodał bezpłatny 30 dniowy dostęp do wersji PREMIUM portalu edukacyjnego ( video lekcje, powtórzenia do sprawdzianów, klasówek, testów, repetytoria i powtórzenia do matury) ,

który to pomoże Państwa dzieciom nadrobić zaległości po nieobecności w szkole z różnych przyczyn : wypadek, choroba, udział w zawodach.

Usługę można uruchomić w dowolnym momencie roku bez dodatkowych warunków.

Rodzice kontynuujący ochronę otrzymają z wyprzedzeniem 30 dniowym ( i łącznie 4 -krotnie) przypomnienie o kończącej się polisie.

Co roku jest nowe konto przypisane do polisy. Warto zadbać o ciągłość by nie wpaść w karencję na opcje ( pobyt w szpitalu w chorobie, poważne zachorowania)

W razie jakichkolwiek trudności w zawarciu polisy czy likwidacją szkód prosimy o kontakt z Barbarą Polańską - Matuszek tel 690 950 555, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

..............................................................................................................................