wakacje 2024

List

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na stronie Kuratorium Oświaty w Gdańsku oraz listem Pomorskiego Kuratora Oświaty z okazji zakończenia roku szkolnego:  https://www.kuratorium.gda.pl/list-pomorskiego-kuratora-oswiaty-z-okazji-zakonczenia-roku-szkolnego-2/

 

Zestaw

Prosimy o zapoznanie się z:

- Szkolnym zestawem podręczników na rok szkolny 2024/2025 - kliknij i pobierz (plik pdf rozmiar 0.98 MB)

- Szkolnym zestawem programów nauczania na rok szkolny 2024/2025 - kliknij i pobierz (plik pdf rozmiar 932 KB)

Zakończenie

Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy moment dla uczniów i nauczycieli. Uroczysty apel był okazją do szeregu podziękowań i życzeń, które w swoim przemówieniu wyraziła dyrektorka szkoły Krystyna Łuczycka. A było o czym mówić, gdyż mijający rok szkolny obfitował w różnego rodzaju wydarzenia i osiągnięcia, m.in.:

Piknik literacki

Co zrobić, żeby zachęcić młodzież do czytania i pisania wierszy? Poszukać ciekawych książek, dobrego towarzystwa i przyjemnego otoczenia... I oto dziś, w naszym szkolnym ogrodzie, na lekcji języka polskiego uczniowie klasy 1b zorganizowali piknik literacki, podczas którego rozmawiali o upodobaniach czytelniczych oraz zaletach czytania i/lub pisania wierszy.

zakończenie

Zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w piątek, 21 czerwca br, o godz. 9.00.

Czytamy dzieciom

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom to czytelnicze święto, które od ponad dwóch dekad jednoczy osoby i instytucje zaangażowane w promocję czytania dzieciom oraz czytelnictwa i jest obchodzone w setkach placówek bibliotecznych oraz oświatowych w całym kraju. XXIII OTCD odbywał się w dniach 1-7 czerwca 2024r. pod hasłem: