Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

mLegitymacja

Przystąpiliśmy do programu mLegitymacja. Drogi uczniu!!! Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. Mając mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły.

mLegitymacja

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Przypominamy o konieczności dokonania wpłaty na ubezpieczenie grupowe NNW uczniów. Termin wpłat upływa 18 października 2019 r. Wysokość składki wynosi 33,80 zł./uczeń. Ubezpieczenie jest dobrowolne.

Informacje

16 171 września o godzinie 9.00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2016/17. Wakacje, niestety, szybko minęły i czas zabrać się do pracy. Pani dyrektor Ewa Hryszkiewicz życzyła wszystkim, a szczególnie maturzystom, żeby ten rok był rokiem wytrwałej pracy i przyniósł najlepsze rezultaty. Życzyła też pierwszoklasistom, żeby dobrze czuli się w naszej szkole, która jest dla nich nowym etapem w karierze szkolnej. Mimo małego smutku za dobrym wakacyjnym czasem widać było, że nasi uczniowie cieszą się z powrotu do szkoły. Można przecież spotkać koleżanki i kolegów i…… tak naprawdę to w szkole nie jest źle.

 

16 17a16 17b16 17c

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas