Almanach absolwentów

i love banner     bip 1

 

 

 

 



4a 1974 1974 4b

KLASA IV A

Wychowawca: Wanda Mikołajczak

 

KLASA IV B

Wychowawca: Lewandowska ?

 

1.    Czapiewska Urszula
2.    Grochowina Danuta
3.    Kęska Aleksandra
4.    Kruczyńska Elżbieta 
5.    Krukowska Grażyna
6.    Leśniewska Ewa
7.    Łangowska Maria
8.    Łukaszewicz Henryka
9.    Maciocha Grażyna
10.  Maczan Krystyna
11.  Maier Iwona
12.  Michałowska Janina
13.  Modzelewska Elżbieta
14.  Nadskakulska Teresa
15.  Niedziałek Danuta
16.  Olszowa Elżbieta
17.  Prychła Lidia
18.  Rekowska Halina
19.  Rokita Barbara
20.  Stefanowicz Mirosława
21.  Tylicka Danuta
22.  Zabrocka Aleksandra
23.  Zawadka Elżbieta



1.    Bąk Danuta
2.    Długasiewicz Barbara
3.    Duczmal Hanna
4.    Emmerling Jolanta
5.    Fryca Renata
6.    Giżowski Zdzisław
7.    Grabowski Bogusław
8.    Grędzicka Iwona
9.    Imbirowicz Grażyna
10.  Jaśkiewicz Krzysztof
11.  Jażdżewska Maria
12.  Jelonkiewicz Danuta
13.  Kaczyńska Elżbieta
14.  Kałduńska Alicja
15.  Kobierski Henryk
16.  Kowcun Danuta
17.  Krawczyk Grażyna
18.  Kuna Bożena
19.  Maćkowska Elżbieta
20.  Maćkowski Janusz
21.  Majewska Urszula
22.  Miluszkiewicz Irena
23.  Parzyjagła Barbara
24.  Polasik Gerard
25.  Sosnowski Tadeusz
26.  Szczepaniuk Sabina
27.  Szulc Ewa
28.  Wontka Lidia
4c 1974 4d 1974

KLASA IV C

Wychowawca: Ryszard Guz

 

KLASA IV D

Wychowawca; Zenon Theus

 

1.    Apanasionek Halina
2.    Barszcz Andrzej
3.    Barton Danuta
4.    Bikowska Janina
5.    Cieplińska Nina
6.    Cieszyńska Wanda
7.    Dąbrowska Anna
8.    Goch Teresa
9.    Grabowska Eugenia
10.  Gwizdała Jadwiga
11.  Hapka Andrzej
12.  Jeżewska Bogumiła
13.  Kondziela Jerzy
14.  Kosecka Anna
15.  Kotlińska Teresa
16.  Kowalska Grażyna
17.  Lużyńska Halina
18.  Mazur Janina
19.  Mazur Teresa
20.  Nadolski Mieczysław
21.  Nowak Maria
22.  Pieńkos Zofia
23.  Rosiński Marek
24.  Rzepińska Mirosława
25.  Szczęsna Bożena
26.  Szymańczyk Marceli
27.  Uszkiewicz Elżbieta




 

 

 

1.    Bagiński Mariusz
2.    Banaszek Marek
3.    Cukierska Urszula
4.    Gackowska Maria
5.    Gajda Lesław
6.    Groszewski Andrzej
7.    Horajska Wanda
8.    Januszewski Edmund
9.    Jarzębski Andrzej
10.  Jasińska Krystyna
11.  Karbowniczyn Emilia
12.  Kęska Ewa
13.  Kiedrowski Zbigniew
14.  Kitowski Włodzimierz
15.  Kloskowski Tadeusz
16.  Koniarska Aleksandra
17.  Kosińska Irena
18.  Kotlenga Bożena
19.  Kreft Zbigniew
20.  Kropidłowski Aleksander
21.  Kroplewski Zdzisław
22.  Krzyżelewska Alicja
23.  Lubińska Janina
24.  Mackiewicz Maciej
25.  Orzłowski Tadeusz
26.  Piwowarski Paweł
27.  Podlaszewski Zbigniew
28.  Stoltman Witold
29.  Szeliga Janusz
30.  Szwemin Aleksandra
31.  Świtajska Teresa
32.  Wencel Wojciech
33.  Wiater Maryla
34.  Wilczek Danuta
35.  Zezula Zofia
36.  Zygmańska Danuta



Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas