Almanach absolwentów

i love banner     bip 1

 

 

 

 

Lista absolwentów Liceum Ogólnokształcącego dla Pracujących w Człuchowie

lata 1968 - 1973

 

 

ABSOLWENCI' 1968

 

1.    Arkuszyński Ryszard
2.    Dabrowska Helena
3.    Florys Trefonia
4.    Gałkowska Janina
5.    Gorzałczyńska Zofia
6.    Górecka Zofia
7.    Górniak Wanda
8.    Górnik Zofia
9.    Grabowski Henryk
10.  Grdeń Zofia
11.  Gromski Franciszek
12.  Grzona Krystyna
13.  Januszewska Anna
14.  Jaremicz Mieczysław
15.  Jasnos Irena
16.  Kałużna Halina
17.  Kamińska Anna
18.  Kasprzyk Irena
19.  Klimek Gabriela
20.  Klimkiewicz Lidia
21.  Konopelski Zbigniew
22.  Korniluk Hanna
23.  Ku;Las Elżbieta
24.  Leśniewski Tadeusz
25.  Lewicka Grażyna
26.  Linek Wiesław
27.  Marzec Maria
28.  Mausolf Sybilla
29.  Mechlińska Teresa
30.  Mrowiński Janusz
31.  Nowak Józef
32.  Nowakowski Zygmunt
33.  Plesiewicz Tadeusz
34.  Pomykała Janusz
35.  Potrac Genowefa
36.  Prus Janina
37.  Rafińska Maria
38.  Rafiński Władysław
39.  Rajska Urszula
40.  Schendell Paweł
41.  Siemski Kazimierz
42.  Stoltman Franciszek
43.  Stopa Jadwiga
44.  Suchacka Julianna
45.  Suchacki Andrzej
46.  Synak Klemens
47.  Traczyk Krystyna
48.  Trynkus Witold
49.  Tyborczyk-Suchacka Irena
50.  Wabik Henryka
51.  Woźniak Jerzy

 

ABSOLWENCI' 1969

1.    Adwent Czesław
2.    Baranowska Lucyna
3.    Barańska Helena
4.    Bednarska Elżbieta
5.    Bednarska Jadwiga
6.    Biełus Marianna
7.    Blumowska Urszula
8.    Bondyra Franciszka
9.    Chuda Henryka
10.  Czynsz Gracjana
11.  Dalka Halina
12.  Dobek Roswitha
13.  Domek Roman
14.  Główczewska Bernadeta
15.  Gozda Hanna
16.  Hapka Andrzej
17.  Hruszka Stefan
18.  Jażdżejewska Marta
19.  Jędrys Wiktoria
20.  Kałagaty Jerzy
21.  Kałdowska Danuta
22.  Kamińska Maria
23.  Karepin Maria
24.  Karpowicz Janina
25.  Koniarska Anna
26.  Kotlenga Teresa
27.  Kubińska Władysława
28.  Lemańska Eleonora
29.  Lewińska Anna
30.  Makarewicz Maria
31.  Małysa Adam
32.  Maścianica Mirosław
33.  Mechlińska Halina
34.  Narloch Helena
35.  Niemczyk Stanisław
36.  Odalanowska Halina
37.  Oleszczuk Zygmunt
38.  Otta Janina
39.  Otta Stefania
40.  Pęczyński Szczepan
41.  Pryba Kazimiera
42.  Psztyr Jarosława
43.  Rajski Henryk
44.  Rybicka Aldona
45.  Serafin Albina
46.  Stachowiak Krystyna
47.  Sudujko Jadwiga
48.  Szymańska Krystyna
49.  Trzebiatowska Irena
50.  Twardowski Jan
51.  Wachnik Teresa
52.  Wieliczko Teresa
53.  Włodarczak Irena
54.  Wyka Janusz

 

ABSOLWENCI' 1970

 

  1. Bagiński Stanisław
  2. Bęben Marianna
  3. Chachaj Anna
  4. Cyborowska Ewa
  5. Gałkowska Janina
  6. Górecka Teresa
  7. Guć Stanisława
  8. Halków Czesława
  9. Homik Maria
  10. Imianowwska Janina
  11. Jakubowska Zofia
  12. Jakurz Leszek
  13. Jażdżewska Krystyna
  14. Kajdan Irena
  15. Kałamarska Irena
  16. Kałymon Anna
  17. Kłosowski Zbigniew
  18. Knut Roman
  19. Kościorowska Hanna
  20. Kościorowska Hanna
  21. Kowalczyk Michał
  22. Kowaleczko Jan
  23. Kraszewska Maria
  1. Kul Szczepan
  2. Laskowska Elżbieta
  3. Lewandowski Waldemar
  4. Łangowska Hildegarda
  5. Marcinkiewicz Teresa
  6. Maścianica Krystyna
  7. Meller Gertruda
  8. Miśkiewicz Jadwiga
  9. Olczak Grażyna
  10. Pietrzyńska Zdzisława
  11. Płocka Maria
  12. Prochowska Gizela
  13. Radzikowska Bożena
  14. Rybarczyk Irena
  15. Rybarczyk Łucja
  16. Stromski Zbigniew
  17. Szymańska Elfryda
  18. Walczak Janusz
  19. Wawryszczuk Halina
  20. Wisiecki Jan
  21. Wyroślak Krystyna
  22. Zblewska Anna
  23. Zdrojewski Witold


ABSOLWENCI' 1971

 

  1. Bajdor Anna
  2. Borko Wiktoria
  3. Duczmal Krystyna
  4. Dywicka Janina
  5. Gawlik Zygmunt
  6. Gera Władysław
  7. Gromek Jan
  8. Grygorowicz Wiesława
  9. Hinc Janina
  10. Januszewska Kazimiera
  11. Kawczyńska Henryka
  12. Kluk Stanisław
  13. Kobus zygfryd
  14. Kołatka Daniela
  15. Kowalik Aniela
  16. Kuchta Halina
  17. Kuldanek Wiktoria
  18. Kyszka Józef
  19. Matukiewicz Zofia
  20. Meller Olgierd
  21. Nafalska-Kyszka Krystyna
  22. Najsz Maria
  1. Orłowska Maria
  2. Parzyjagła Genowefa
  3. Podsiadła Danuta
  4. Priadka Krystyna
  5. Przybysz Małgorzata
  6. Pstrong Edward
  7. Pupel Teresa
  8. Rokita Urszula
  9. Słomiński Bernard
  10. Sobieraj Teresa
  11. Socka Wiesława
  12. Stawarz Alicja
  13. Szyszka Tadeusz
  14. Urbańska Urszula
  15. Wandtke Danuta
  16. Warda Barbara
  17. Wąsik Grażyna
  18. Witkowska Danuta
  19. Wojas Roman
  20. Zalewska Gertruda
  21. Zieniuk Zdzisław

ABSOLWENCI' 1972
  1. Antonowicz Maria
  2. Beling Stefania
  3. Białkowska Wiesława
  4. Borko Krystyna
  5. Cysewska Teresa
  6. Czaplewska Emilia
  7. Dudek Maria
  8. Glazer Anna
  9. Górnowicz Urszula
  10. Gradel Barbara
  11. Hornik Jerzy
  12. Januszewska Lidia
  13. Jażdżewska Krystyna
  14. Karasek Helena
  15. Kłosowska Halina
  16. Kozłowska Józefa
  1. Lamot Wanda
  2. Megger Maria
  3. Misztal Margot
  4. Miśkiewicz Teresa
  5. Nadolski Piotr
  6. Orłowska Romana
  7. Patla Bożena
  8. Piaścik Józef
  9. Piekarska Gertruda
  10. Przysiażnik Anna
  11. Rudnik Janina
  12. Szmydka Irena
  13. Szyszka Stanisława
  14. Wolska Łucja
  15. Wyka Danuta
  16. Zunda Aria

 

ABSOLWENCI' 1973

 

  1. Adwent Tadeusz
  2. Bartnik Zdzisław
  3. Bęben Krystyna
  4. Birosz Andrzej
  5. Bruska Janina
  6. Buniowska Teresa
  7. Buś Irena
  8. Chyła Maria
  9. Czechowska Mirosława
  10. Daszek Urszula
  11. Drewek Lidia
  12. Drozdowska Wanda
  13. Dykiel Daniela
  14. Forc Danuta
  15. Fryca Włodzimierz
  16. Gajtkowska Jolanta
  17. Gałęza Barbara
  18. Gągol  Zofia
  19. Gliszczyńska Bożena
  20. Gromska Bożena
  21. Hausman Andrzej
  22. Jakubowicz Lidia
  23. Janien Ewa
  24. Jarosz Krystyna
  25. Kalecińska Maria
  26. Kniczek Ryszard
  27. Kolbusz Barbara
  28. Kowalik Anna
  29. Kwasigroch Krystyna
  30. Mazur Krystyna
  1. Mendyk Jadwiga
  2. Miastkowski Tadeusz
  3. Michałka Mirosława
  4. Mikiciuk Zbigniew
  5. Milewski Zygfryd
  6. Miłosz Teresa
  7. Morawska Halina
  8. Narloch Barbara
  9. Narożny Wiesław
  10. Nowak hanna
  11. Okonek Elżbieta
  12. Olszewska Halina
  13. Orłowska Maria
  14. Osińska Regina
  15. Peciak Stanisław
  16. Pertek Aniela
  17. Pinkowski Janusz
  18. Płóciennik Anna
  19. Rekowska Elżbieta
  20. Sroka Daria
  21. Stawarz Danuta
  22. Szyszka Stanisława
  23. Trambowicz Antoni
  24. Tyborska Maria
  25. Wojtkiewicz Janina
  26. Wyka Loretta
  27. Zieleniak Krystyna
  28. Zielińska Teresa
  29. Zwierzyńska Irena



Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas