Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

W tym roku możemy pochwalić się 100% zdawalnością matury z języka polskiego, języka angielskiego i języka niemieckiego. Prezentujemy średnie wyniki z pisemnych egzaminów obowiązkowych na tle powiatu i województwa.

Wyniki matury 2019

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Było bardzo uroczyście. Na podkreślenie zasługuje fakt, że aż 44 uczniów z kl. I i II otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy im sukcesu. Nie zabrakło podziękowań i występów.

Zakończenie roku.

Wakacje

Życzę, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne, pełne niezapomnianych przeżyć i cudownych wrażeń. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie na długo w Waszej pamięci wyłącznie jako wspaniale spędzony czas. K. Łuczycka, dyrektor szkoły

Wakacje!

Dzisiaj, tj. 14 marca, odbył się w naszej szkole Powiatowy Konkurs Ortograficzny. Do dyktanda przystąpiło 28 uczniów. W tym roku czekała uczestników nie lada niespodzianka. Oczekiwano, jak zwykle, trudności i pułapek ortograficznych, a tu ni z tego ni z owego pełno było podchwytliwych przecinków. I właśnie znaki przestankowe, przede wszystkim, zaważyły o wynikach. Ciekawy wykład inauguracyjny na temat „Język jako narzędzie perswazji” wygłosiła Karolina Lemańczyk z IIa.

Warto tu też wspomnieć o gościach, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Byli z nami:
* wiceprzewodniczący Rady Powiatu – pan Janusz Bystron
* wójt Gminy Wiejskiej Człuchów – pan Paweł Gibczyński
* wójt Gminy Rzeczenica – pan Marcin Szulc
* wiceburmistrz Miasta i Gminy Debrzno – pan Łukasz Jurkowlaniec
* dyrektor Powiatowego Ośrodka Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki – pan Władysław Strojk
* inspektor ds. oświaty w Gminie Miejskiej Człuchów – pani Justyna Muryn

A teraz zwycięzcy konkursu.
* I miejsce i tytuł Powiatowego Mistrza Ortografii zdobył uczeń naszej szkoły Kacper Rudziński.
* II miejsce zdobyła również uczennica naszej szkoły Paulina Langkafel.
* III miejsce zdobyła Nikola Siedlecka z Gimnazjum w Czarnem.
Zostały przyznane jeszcze trzy wyróżnienia. Otrzymały je następujące uczennice: Paulina Matejek (Gimnazjum w Przechlewie), Alicja Brzeska (ZSP w Czarnem) i Dominika Rosińska (SP w Debrznie).

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Życzymy dalszych ortograficznych sukcesów.


Krystyna Łuczycka, Ilona Lichucka, Teresa Duda

ortograficzny 2019 6ortograficzny 2019 6ortograficzny 2019 6ortograficzny 2019 6ortograficzny 2019 6ortograficzny 2019 6

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

REKRUTACJA na 2019/2020

Plakat LO 2019Ulotka LO nad Jeziorem A4 do DL 2

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas