Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

W tym roku możemy pochwalić się 100% zdawalnością matury z języka polskiego, języka angielskiego i języka niemieckiego. Prezentujemy średnie wyniki z pisemnych egzaminów obowiązkowych na tle powiatu i województwa.

Wyniki matury 2019

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Było bardzo uroczyście. Na podkreślenie zasługuje fakt, że aż 44 uczniów z kl. I i II otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy im sukcesu. Nie zabrakło podziękowań i występów.

Zakończenie roku.

Wakacje

Życzę, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne, pełne niezapomnianych przeżyć i cudownych wrażeń. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie na długo w Waszej pamięci wyłącznie jako wspaniale spędzony czas. K. Łuczycka, dyrektor szkoły

Wakacje!

patron 2018 18W piątek, 28 września, obchodziliśmy Święto Szkoły, czyli Dzień Patrona oraz Święto Uczniów, czyli oficjalne przyjęcie pierwszoklasistów w poczet naszej szkolnej społeczności.
Tradycyjnie już przyznaliśmy najwyższe szkolne wyróżnienie – Ambasador Szkoły – pani Grażynie Radziemskiej, która bardzo wspiera naszą działalność kulturalną i aktywnie uczestniczy w życiu szkoły, współtworząc wiele pożytecznych i wychowawczych akcji, np. debatę o przemocy i agresji wśród młodych ludzi.
A potem Bartek z IIIa przeczytał wiersz o Stefanie Czarnieckim, który sam napisał, a który pokazywał prawdziwe oblicze naszego wielkiego bohatera narodowego. Pani dyrektor K. Łuczycka w swoim przemówieniu zaznaczyła wyraźnie, że hetman S. Czarniecki może być autorytetem i wzorem dla współczesnych młodych ludzi. Nie był idealny i dlatego łatwo się z nim identyfikować. Wierność, lojalność, poczucie obowiązku obywatelskiego – to cechy ważne i dzisiaj.
Na zakończenie części oficjalnej zaśpiewały nasze dwie koleżanki – Michalina i Marianna. Ach, jak pięknie śpiewały!
No i było jeszcze jadło i aromatyczny napitek oraz przepyszne ciasta. Trochę jeszcze poćwiczyliśmy w auli, trochę tym razem nie wyszła zumba… Ale to był miły dzień. Na pewno zostanie w pamięci.

Zdjęcia oczywiscie w naszej galerii oraz na stronie http://czluchow.naszemiasto.pl/.

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

REKRUTACJA na 2019/2020

Plakat LO 2019Ulotka LO nad Jeziorem A4 do DL 2

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas