Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

mLegitymacja

Przystąpiliśmy do programu mLegitymacja. Drogi uczniu!!! Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. Mając mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień...

mLegitymacja

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Wakacje trwały ponad 10 tygodni, a dzisiaj uroczyście rozpoczęliśmy już kolejny rok szkolny 2019/2020. Kochani, jeszcze tylko ponad 40 tygodni i znowu wakacje!!!, a póki co – powodzenia w nowym roku szkolnym 2019/2020 :-)

Rozpoczęcie roku

ŚNIADANKO :-)

Śniadanie na powitanie nowego roku szkolnego 2019/2020. Tak, co roku, witamy wszystkich uczniów, a w szczególności uczniów klas pierwszych. ŚNIADANIE U CZARNIECCZYKÓW to u nas tradycja, więc czekajcie na więcej:-)

ŚNIADANKO :-)

bydgoszczRok szkolny zaczął się już na dobre. Dlatego też trzeba było zacząć także sezon „wielkiej” kultury. Wybraliśmy się do Bydgoszczy i starym zwyczajem „wpadliśmy” do galerii bwa, gdzie obejrzeliśmy kilka wystaw. Jedna z nich to wystawa malarstwa U. Danielewskiej- Wieteckiej. Mogliśmy podziwiać cykl obrazów bardzo osobistych, opartych na ekspresji i deformacji formy. Z kolei wystawa N. Kozieł pod tytułem „Włącznik” przyciągała uwagę uczniów, ponieważ malarka eksperymentowała z materiałem filmowym, tworząc bezpośrednio na taśmie. To było po prostu inne i ciekawe. I to nie koniec „wystawowych” emocji. Zaszliśmy jeszcze do galerii Kantorek. Obejrzeliśmy tam wystawę prac R. Czajkowskiego pt. „Kilka krótkich sms-ów na zakończenie lata”. Wystawa przedstawiała kilkanaście portretów twarzy jednej kobiety w różnych odsłonach. Twórczość R. Czajkowskiego inspirowana jest sztuką pop-artu, odwołuje się także do stylistyki plakatu i reklamy. Artysta w codzienności szuka pięknego kształtu, idealnej formy. A na koniec naszej „kulturalnej” wyprawy prawdziwa uczta. „Carmen” G. Bizeta francuskiego kompozytora, twórcy najpopularniejszej opery wszechczasów. I tyle. Tu nic więcej dodać nie trzeba.

Zdjęcia w naszej galerii.

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

REKRUTACJA na 2019/2020

Plakat LO 2019Ulotka LO nad Jeziorem A4 do DL 2

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas