Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

W tym roku możemy pochwalić się 100% zdawalnością matury z języka polskiego, języka angielskiego i języka niemieckiego. Prezentujemy średnie wyniki z pisemnych egzaminów obowiązkowych na tle powiatu i województwa.

Wyniki matury 2019

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Było bardzo uroczyście. Na podkreślenie zasługuje fakt, że aż 44 uczniów z kl. I i II otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy im sukcesu. Nie zabrakło podziękowań i występów.

Zakończenie roku.

Wakacje

Życzę, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne, pełne niezapomnianych przeżyć i cudownych wrażeń. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie na długo w Waszej pamięci wyłącznie jako wspaniale spędzony czas. K. Łuczycka, dyrektor szkoły

Wakacje!

czyta13 września w całej Polsce czytano powieść H. Sienkiewicza „Quo vadis” w ramach akcji Narodowe Czytanie. Człuchów przyłączył się, jak co roku, do prawie dwóch tysięcy polskich miast, w których zorganizowano tę akcję. Naszej szkoły nie mogło zabraknąć. Były tam: Agata Zdanowicz i Magda Madej z III g, Ula Jasik i Patrycja Wojciechowska z II a LO wraz z polonistką K. Łuczycką. Czytałyśmy na rynku fragmenty powieści o pięknej historii miłości Ligii i Winicjusza. Warto dodać, że ta właśnie powieść jest najbardziej rozpoznawalną polską powieścią na świecie. Została wydana w 60 krajach, w ponad 50 językach. Dzięki jej sukcesowi w 1905 r. H. Sienkiewicz otrzymał Nagrodę Nobla za całokształt twórczości. Należy także przypomnieć, że rok 2016 decyzją Sejmu jest Rokiem Sienkiewiczowskim w związku z setną rocznicą śmierci pisarza.

czyta1czyta2

czyta3czyta5

czyta6czyta

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

REKRUTACJA na 2019/2020

Plakat LO 2019Ulotka LO nad Jeziorem A4 do DL 2

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas