Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

mLegitymacja

Przystąpiliśmy do programu mLegitymacja. Drogi uczniu!!! Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. Mając mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły.

mLegitymacja

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Przypominamy o konieczności dokonania wpłaty na ubezpieczenie grupowe NNW uczniów. Termin wpłat upływa 18 października 2019 r. Wysokość składki wynosi 33,80 zł./uczeń. Ubezpieczenie jest dobrowolne.

Informacje

czyta13 września w całej Polsce czytano powieść H. Sienkiewicza „Quo vadis” w ramach akcji Narodowe Czytanie. Człuchów przyłączył się, jak co roku, do prawie dwóch tysięcy polskich miast, w których zorganizowano tę akcję. Naszej szkoły nie mogło zabraknąć. Były tam: Agata Zdanowicz i Magda Madej z III g, Ula Jasik i Patrycja Wojciechowska z II a LO wraz z polonistką K. Łuczycką. Czytałyśmy na rynku fragmenty powieści o pięknej historii miłości Ligii i Winicjusza. Warto dodać, że ta właśnie powieść jest najbardziej rozpoznawalną polską powieścią na świecie. Została wydana w 60 krajach, w ponad 50 językach. Dzięki jej sukcesowi w 1905 r. H. Sienkiewicz otrzymał Nagrodę Nobla za całokształt twórczości. Należy także przypomnieć, że rok 2016 decyzją Sejmu jest Rokiem Sienkiewiczowskim w związku z setną rocznicą śmierci pisarza.

czyta1czyta2

czyta3czyta5

czyta6czyta

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas