Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

W tym roku możemy pochwalić się 100% zdawalnością matury z języka polskiego, języka angielskiego i języka niemieckiego. Prezentujemy średnie wyniki z pisemnych egzaminów obowiązkowych na tle powiatu i województwa.

Wyniki matury 2019

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Było bardzo uroczyście. Na podkreślenie zasługuje fakt, że aż 44 uczniów z kl. I i II otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy im sukcesu. Nie zabrakło podziękowań i występów.

Zakończenie roku.

Wakacje

Życzę, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne, pełne niezapomnianych przeżyć i cudownych wrażeń. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie na długo w Waszej pamięci wyłącznie jako wspaniale spędzony czas. K. Łuczycka, dyrektor szkoły

Wakacje!

wynikiW czwartek, 4 lipca, tegoroczni abiturienci otrzymali świadectwa dojrzałości. Gratulujemy wszystkim serdecznie. W tym roku możemy pochwalić się 100% zdawalnością matury z języka polskiego, języka angielskiego i języka niemieckiego. Poniżej prezentujemy średnie wyniki w naszej szkole z pisemnych egzaminów obowiązkowych (na poziomie podstawowym) na tle powiatu i województwa:

 

JĘZYK NIEMIECKI 98%
(średnia w powiecie człuchowskim – 48%, w województwie 55%)

JĘZYK ANGIELSKI 78%
(średnia w powiecie człuchowskim wynosi 69%, w województwie 73%)

MATEMATYKA 64%
(średnia w powiecie człuchowskim 52%, w województwie 57%)

JĘZYK POLSKI 50%
(średnia w powiecie człuchowskim 47%, w województwie 51%)

Na szczególną uwagę zasługują średnie wyniki z pisemnych przedmiotów dodatkowych (zdawanych na poziomie rozszerzonym) z języka niemieckiego – 100%, języka angielskiego – 71% oraz języka polskiego – 59%.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami części pisemnej egzaminu maturalnego 2019 w województwie pomorskim:
http://www.bip.ires.pl/gfx/oke-gdansk/files/Egzamin_maturalny/Wyniki_szkol/2019/wyniki_czesci_pisemnej_nowa_matura_2019_woj_pomorskie.pdf?fbclid=IwAR24TPD4nk-ZdzjweE5uzmBYydEKzA8tuvXhUVOj_1_I1TdgvoB3R0vE_UU

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

REKRUTACJA na 2019/2020

Plakat LO 2019Ulotka LO nad Jeziorem A4 do DL 2

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas