Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

mLegitymacja

Przystąpiliśmy do programu mLegitymacja. Drogi uczniu!!! Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. Mając mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień...

mLegitymacja

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Wakacje trwały ponad 10 tygodni, a dzisiaj uroczyście rozpoczęliśmy już kolejny rok szkolny 2019/2020. Kochani, jeszcze tylko ponad 40 tygodni i znowu wakacje!!!, a póki co – powodzenia w nowym roku szkolnym 2019/2020 :-)

Rozpoczęcie roku

ŚNIADANKO :-)

Śniadanie na powitanie nowego roku szkolnego 2019/2020. Tak, co roku, witamy wszystkich uczniów, a w szczególności uczniów klas pierwszych. ŚNIADANIE U CZARNIECCZYKÓW to u nas tradycja, więc czekajcie na więcej:-)

ŚNIADANKO :-)

zr2019 13No i zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Było bardzo uroczyście. Gościliśmy dyrektora Powiatowego Ośrodka Edukacji, Kultury, Sportu I Turystyki p. W. Strojka, przewodniczącego Rady Rodziców Szkoły p. Sz. Kowalika oraz przedstawicielkę prezydium Rady Rodziców Szkoły p. J. Ekert. Byli również rodzice naszych uczniów.

Bardzo cieszymy się, że tak wielu rodziców żegnało z nami rok szkolny. Nie zabrakło również szefowej Dziennika Bałtyckiego.
Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że aż 44 uczniów z kl. I i II otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy im sukcesu.
W uroczystości brali udział także tegoroczni absolwenci, a Ola Borowska odebrała nagrodę Starosty „Primus inter pares”. Ola jest absolwentką, która ukończyła naszą szkołę z najwyższą średnią ocen końcowych. Gratulujemy!
Nie zabrakło podziękowań dla tych, którzy w jakiś szczególny sposób zaznaczyli się w życiu szkolnym. Mam nadzieję, że wszyscy nagrodzeni poczuli się wyjątkowo uhonorowani, bo taki był cel.
A na koniec wystąpili nasi szkolni artyści w koncercie smooth jazzowym. Jak zawsze, w ich wykonaniu, było pięknie. I tak ”śpiewająco” pożegnaliśmy ten rok szkolny 2018/2019.
Warto tu jeszcze dodać, że nasi artyści otrzymali bilety wstępu na wszystkie koncerty lipcowego boogie woogi.
A ja wszystkim uczniom życzę pięknego i bezpiecznego wakacyjnego czasu.


Dyrektor szkoły
Krystyna Łuczycka

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć. Zdjęcia pochodzą ze strony: http://czluchow.naszemiasto.pl/artykul/czluchow-zakonczenie-roku-szkolnego-w-liceum

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

REKRUTACJA na 2019/2020

Plakat LO 2019Ulotka LO nad Jeziorem A4 do DL 2

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas