Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

mLegitymacja

Przystąpiliśmy do programu mLegitymacja. Drogi uczniu!!! Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. Mając mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień...

mLegitymacja

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Wakacje trwały ponad 10 tygodni, a dzisiaj uroczyście rozpoczęliśmy już kolejny rok szkolny 2019/2020. Kochani, jeszcze tylko ponad 40 tygodni i znowu wakacje!!!, a póki co – powodzenia w nowym roku szkolnym 2019/2020 :-)

Rozpoczęcie roku

ŚNIADANKO :-)

Śniadanie na powitanie nowego roku szkolnego 2019/2020. Tak, co roku, witamy wszystkich uczniów, a w szczególności uczniów klas pierwszych. ŚNIADANIE U CZARNIECCZYKÓW to u nas tradycja, więc czekajcie na więcej:-)

ŚNIADANKO :-)

Informujemy, że Rada Rodziców zmieniła konto bankowe. Nowy numer znajdziecie Państwo poniżej.

Prosimy o dokonywanie  wpłat, tj. składek na RR oraz składek na ubezpieczenie NWW młodzieży na nowe konto Rady Rodziców:


Bank PKO S.A. oddział Człuchów
numer konta 28 1240 3796 1111 0010 9315 4630

50,00 zł/rok szkolny

lub

w II ratach po 25,00 zł

 

na Radę Rodziców

25% wpłaconej składki przez klasę pozostaje do jej dyspozycji

 

do 30.11.2019 r.

lub

I rata do 30.11.2019 r.

II rata do 28.02.2020 r.

 

33,80 zł/rok szkolny

 

na dobrowolne ubezpieczenie

Osoby znajdujące się w bardzo trudnej sytuacji finansowej, na wniosek wychowawcy klasy, mogą być zwolnione z ww. opłaty.

 

do 18.10.2019 r.

 

Wczoraj odbyła się u nas debata społeczna dla mieszkańców powiatu z cyklu „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” pod tytułem „Bezpiecznie rowerem”. Podczas debaty omówione zostało bezpieczeństwo rowerzystów, narzędzia służące poprawie bezpieczeństwa oraz ułatwiające kontakt z funkcjonariuszami policji. Młodzież, która wzięła udział w debacie, przypomniała sobie jak bezpiecznie poruszać się rowerem, co mówią na ten temat przepisy ruchu drogowego. Omówiono także główne niebezpieczeństwa, które grożą rowerzystom i pieszym na drogach.
Debata o bezpieczeństwie to dobra lekcja wychowawcza dla naszych uczniów.
Organizatorem debaty była Komenda Powiatowa Policji w Człuchowie.

rower 2019 1rower 2019 1rower 2019 1rower 2019 1rower 2019 1rower 2019 1

krew 114 września uczestniczyliśmy w obchodach Światowego Dnia Pierwszej Pomocy. Było dużo zabawy, ale najważniejsze jednak było to, że dowiedzieliśmy się, jak zachować się, kiedy jesteśmy świadkiem wypadku. Poza tym cała impreza miała duży ładunek edukacyjny, ponieważ pokazywała jak bezcenna jest krew. Nie można jej kupić. Dlatego warto oddawać krew. Można w ten sposób uratować komuś życie.

 

krew 1krew 1krew 1

Więcej zdjęć w szkolnej galerii. Zapraszamy.

legitInformujemy, że nasza szkoła przystąpiła do projektu mLegitymacja.

Drogi uczniu!!! Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. mLegitymacja to tradycyjna legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu. Pokazując mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień. Uruchamia się ją, używając kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoły.

Dane z mLegitymacji możesz okazać tak jak przy użyciu tradycyjnej legitymacji. Możesz również przekazać je użytkownikowi aplikacji mWeryfikator. W ten sposób upoważniona osoba potwierdzi m.in. Twoje imię, nazwisko i wiek. Na ekranie swojego urządzenia zobaczy również Twoje zdjęcie w niskiej rozdzielczości. Może sprawdzić również ważność Twojej mLegitymacji szkolnej.

Dokładnych informacji w niedługim czasie udzielać będą wychowawcy klas.

Dzisiaj na korytarzach szkolnych pojawiły się plakaty dotyczące ochrony środowiska oraz prezentacja multimedialna związana z tym tematem. Akcja przygotowana przez klasę 3b miała na celu uświadomienie nam wszystkim, że to od nas zależy stan naszej przyrody. To, jak wygląda nasz świat, jest w naszych rękach. Dbajmy o niego!

ekolog 1ekolog 1ekolog 1
ekolog 1ekolog 1ekolog 1

Jak co roku braliśmy udział w Narodowym Czytaniu - akcji mającej na celu upowszechnienie czytelnictwa i znajomości literatury polskiej.

Podczas tegorocznej odsłony akcji nasi uczniowie czytali Nowele polskie. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestniczącym.

nowele 1nowele 1nowele 1nowele 1nowele 1nowele 1nowele 1nowele 1nowele 1

 

16.30 – spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych w auli szkoły

17.00 - spotkania rodziców uczniów klas I, II, III z wychowawcami w klasach

Klasa I a – s.15                                    Klasa IIa – s.32 
Klasa I b – s.34                                    Klasa IIb – s.38
Klasa I c – s.31                                    
Klasa I d – s.30                                    Klasa IIIa - s.36
Klasa I e – s.3                                      Klasa IIIb – s.24
Klasa I f – s.19                                     Klasa IIIc – s.40


17.30 – spotkanie Rady Rodziców Szkoły – sala 6

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

REKRUTACJA na 2019/2020

Plakat LO 2019Ulotka LO nad Jeziorem A4 do DL 2

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas