Aktualności

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

W tym roku możemy pochwalić się 100% zdawalnością matury z języka polskiego, języka angielskiego i języka niemieckiego. Prezentujemy średnie wyniki z pisemnych egzaminów obowiązkowych na tle powiatu i województwa.

Wyniki matury 2019

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Było bardzo uroczyście. Na podkreślenie zasługuje fakt, że aż 44 uczniów z kl. I i II otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy im sukcesu. Nie zabrakło podziękowań i występów.

Zakończenie roku.

Wakacje

Życzę, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne, pełne niezapomnianych przeżyć i cudownych wrażeń. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie na długo w Waszej pamięci wyłącznie jako wspaniale spędzony czas. K. Łuczycka, dyrektor szkoły

Wakacje!

infoW związku z licznymi pytaniami informujemy, że dla uczniów, którzy ukończyli w bieżącym roku szkolnym szkołę podstawową, zostaną utworzone trzy klasy pierwsze:

1. Klasa inżynierska z rozszerzoną matematyką, fizyką i geografią - w związku z tym, uczniowie zobowiązani są zakupić do tych przedmiotów podręczniki w zakresie rozszerzonym, do przedmiotów pozostałych (z wyłączeniem języków obcych) - w zakresie podstawowym,

2. Klasa prawniczo-humanistyczna z rozszerzoną historią, wos-em i językiem polskim - w związku z tym, uczniowie zobowiązani są zakupić do tych przedmiotów podręczniki w zakresie rozszerzonym, do przedmiotów pozostałych (z wyłączeniem języków obcych) - w zakresie podstawowym, Klasa powstała z połączenia klasy językowej oraz prawniczo-humanistycznej.

3. Klasa medyczno-psychologiczna z rozszerzoną biologią, chemią i fizyką - w związku z tym, uczniowie zobowiązani są zakupić do tych przedmiotów podręczniki w zakresie rozszerzonym, do przedmiotów pozostałych (z wyłączeniem języków obcych) - w zakresie podstawowym,

LINK do wykazu podręczników.

wynikiW czwartek, 4 lipca, tegoroczni abiturienci otrzymali świadectwa dojrzałości. Gratulujemy wszystkim serdecznie. W tym roku możemy pochwalić się 100% zdawalnością matury z języka polskiego, języka angielskiego i języka niemieckiego. Poniżej prezentujemy średnie wyniki w naszej szkole z pisemnych egzaminów obowiązkowych (na poziomie podstawowym) na tle powiatu i województwa:

Informujemy, że od dnia 01.07.2019 r. rolę Inspektora Ochrony Danych Osobowych, w naszej szkole,  pełni Pani Magdalena Maria Kowalczyk.

Kontakt z IODO:,
a) adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
b) numer telefonu: 59 83 45 366

1. Egzamin poprawkowy z historii – 28 sierpnia 2019 r., godz. 8.00, sala nr 4

2. Egzamin poprawkowy z matematyki – 28 sierpnia 2019 r., godz. 9.00, sala nr 27

wakacje

Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły wakacje – czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Całej szkolnej społeczności, uczniom, nauczycielom składam gorące podziękowania za zaangażowanie na rzecz szkoły, za aktywność i wysiłek włożony w działania dydaktyczne, promocyjne, artystyczne i społeczne.

Życzę, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne, pełne niezapomnianych przeżyć i cudownych wrażeń. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie na długo w Waszej pamięci wyłącznie jako wspaniale spędzony czas.

 

dyrektor szkoły
Krystyna Łuczycka

zr2019 13No i zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Było bardzo uroczyście. Gościliśmy dyrektora Powiatowego Ośrodka Edukacji, Kultury, Sportu I Turystyki p. W. Strojka, przewodniczącego Rady Rodziców Szkoły p. Sz. Kowalika oraz przedstawicielkę prezydium Rady Rodziców Szkoły p. J. Ekert. Byli również rodzice naszych uczniów.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I i II oraz absolwentów szkoły na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

Uroczystość odbędzie się dnia 19 czerwca br. (środa),  o godz. 9.00, w szkolnej auli.

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

REKRUTACJA na 2019/2020

Plakat LO 2019Ulotka LO nad Jeziorem A4 do DL 2

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas