Oferta edukacyjna

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

W tym roku możemy pochwalić się 100% zdawalnością matury z języka polskiego, języka angielskiego i języka niemieckiego. Prezentujemy średnie wyniki z pisemnych egzaminów obowiązkowych na tle powiatu i województwa.

Wyniki matury 2019

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Było bardzo uroczyście. Na podkreślenie zasługuje fakt, że aż 44 uczniów z kl. I i II otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy im sukcesu. Nie zabrakło podziękowań i występów.

Zakończenie roku.

Wakacje

Życzę, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne, pełne niezapomnianych przeżyć i cudownych wrażeń. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie na długo w Waszej pamięci wyłącznie jako wspaniale spędzony czas. K. Łuczycka, dyrektor szkoły

Wakacje!

Ulotka LO nad Jeziorem

 

1a Klasa językowa (język angielski) - pobierz ulotkę

Jeżeli chcesz swobodnie poruszać się we współczesnym świecie – język angielski to podstawa. Gwarantujemy Ci lekcje w nowoczesnym laboratorium językowym, doświadczonych lektorów oraz możliwość uzyskania certyfikatu z języka angielskiego.

 

1b Klasa medyczno-psychologiczna (biologia, chemia) - pobierz ulotkę
Chcesz być lekarzem, stomatologiem, psychiatrą, psychologiem, ratownikiem medycznym, opracowywać nowe technologie, pracować w renomowanych laboratoriach - skorzystaj z naszej oferty. Gwarantujemy warsztaty w nowopowstałych szkolnych laboratoriach: chemicznym i biologicznym oraz zajęcia wyjazdowe na Akademii Pomorskiej i Uniwersytecie Gdańskim.

 

1c Klasa inżynierska (matematyka, fizyka/informatyka) - pobierz ulotkę
Nauka w tej klasie da ci świetne podstawy z matematyki, fizyki i informatyki oraz umożliwi podjęcie studiów na kierunkach politechnicznych i inżynierskich, a w przyszłości bardzo dobrze płatną pracę.

 

1d Klasa prawniczo-humanistyczna (historia, język polski) - pobierz ulotkę
Jeżeli w przyszłości planujesz pracować jako sędzia, adwokat, prokurator, policjant, dziennikarz, strażak, żołnierz zawodowy – ta klasa to najlepszy wybór. Gwarantujemy Ci udział w warsztatach prowadzonych przez osoby pracujące na co dzień w sądownictwie i służbach mundurowych. Klasa objęta patronatem Sądu Rejonowego w Człuchowie.

 

Ulotka LO nad Jeziorem
Plakat

 

Terminarz działań gimnazjalisty

Regulamin rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

REKRUTACJA na 2019/2020

Plakat LO 2019Ulotka LO nad Jeziorem A4 do DL 2

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas