|
|
KLASA 3A
Wychowawca: Celina Frąckowska-Nielek
|
KLASA 3B
Wychowawca: Janusz Michałek
|
- Burak Aleksandra
- Czapiewska Anna
- Dziedzic Natalia
- Gruchała Julita
- Hermanowicz Marzena
- Hryniewicz Sabina
- Kamińska Natalia
- Korcz Jagoda
- Kupka Julita
- Matusiewicz Katarzyna
- Michałkiewicz Żaneta
- Potalska Beata
- Różek Lucyna
- Skoszewski vel Skoczewski Patryk
- Stopa Martyna
- Szotkiewicz Paulina
- Śmiechowska Milena
- Typek Katarzyna
- Ustianowska Agnieszka
- Wcisło Piotr
- Zakrzewska Aleksandra
- Zelewski Mateusz
|
- Andrzejewski Piotr
- Biełus Przemysław
- Bukowski Jacek
- Cabaj Jacek
- Dawidziak Aleksandra
- Gałka Łukasz
- Gierszewska Anna
- Grabert Michał
- Gradkiewicz Marcin
- Kaproń Jacek
- Kierzkowska Alicja
- Kierzkowska Aleksandra
- Kmieciak Tomasz
- Kobyliński Szymon
- Kreft Marek
- Król Wojciech
- Laskowski Karol
- Lisowska Dorota
- Lubińska Milena
- Łacko Paweł
- Łacko Przemysław
- Łańcucki Łukasz
- Majewski Adam
- Modrzejewski Bartosz
- Nenca Joanna
- Ostrowski Marcin
- Puścizna Monika
- Roman Adam
- Szajgin Robert
- Tabaczyński Tomasz
- Topolewski Paweł
|
|
|
KLASA 3C
Wychowawca: Janina Tchórz
|
KLASA 3D
Wychowawca: Ewa Terlecka
|
- Błoch Magdalena
- Czaja Hanna
- Dudzic Katarzyna
- Dudzic Karolina
- Gleb Mariola
- Gliszczyńska Małgorzata
- Hamann Krystyna
- Homiszczak Monika
- Kaczmarek Tomasz
- Kamińska Estera
- Kasperowicz Sabina
- Kłos Katarzyna
- Kumiszcza Magdalena
- Leszczyńska Marta
- Leśniewicz Monika
- Mazur Bartosz
- Mazur Aleksandra
- Michałek Marek
- Mieder Paulina
- Neska Agnieszka
- Ochociński Maciej
- Oktaba Agnieszka
- Ożańska Ewelina
- Płóciennik Łukasz
- Rolbiecka Aleksandra
- Rutkowski Michał
- Rzeszutek Adam
- Semmler Kinga
- Skowrońska Marlena
- Skwierawska Katarzyna
- Stanke Roksana
- Stefanicka Katarzyna
- Szufrajda Justyna
- Szymanówka Aneta
- Szymańska Dorota
- Tomczyk Lucyna
|
- Andrych Agnieszka
- Anioł Piotr
- Beca Katarzyna
- Berezowski Michał
- Bielińska Sabina
- Birosz Bartosz
- Choma Łukasz
- Durajewska Iwona
- Hoppe Martyna
- Kopp Ostrowska Magdalena
- Loraj Piotr
- Maślanka Maciej
- Matczak Norbert
- Michałowska Ewelina
- Mysik Beata
- Nowak Anna
- Radmert Małgorzata
- Skwiercz Iwona
- Stanik Bartosz
- Synak Michał
- Szatkowski Marcin
- Urbaniak Bartosz
- Wirkus Mateusz
- Wojtas Kamil
- Zdanowicz Mateusz
|
|
|
KLASA 3E
Wychowawca: Beata Maliszewska
|
KLASA 3F
Wychowawca: Dariusz Borowski
|
- Chałasiewicz Małgorzata
- Czapiewska Magdalena
- Dypolt Karolina
- Gawlicka Ewa
- Gliwka Marcin
- Gmura Paweł
- Gwiazda Anna
- Jagiełło Aleksandra
- Kwiecień Łukasz
- Łepek Maria
- Majchrzak Marta
- Maliszewska Klaudia
- Mazur Sylwia
- Moszkowicz Paulina
- Popowicz Paulina
- Rokosz Dorota
- Ronowicz Justyna
- Skrzypczak Artur
- Stelmach Magdalena
- Strzemkowska Karolina
- Sułkowska Katarzyna
- Szyba Aleksandra
- Szymanówka Michał
- Trafisz Damian
- Woźniakowska Alina
- Zabrocka Dominika
- Zelek Natalia
|
- Barecki Wojciech
- Cyzman Aleksandra
- Czarnecki Michał
- Czarnowska Monika
- Danek Szymon
- Dąbrowska Dorota
- Derbin Beata
- Kubowicz Bartosz
- Mazelewska Natalia
- Michalska Katarzyna
- Mikulicz Katarzyna
- Niedziałek Anna
- Nowicki Sylwester
- Orlikowska Agnieszka
- Peterwas Ewelina
- Radkowiak Łukasz
- Rybacka Magdalena
- Rybak Sebastian
- Rzepka Magdalena
- Saul Agata
- Stanke Agata
- Waszewska Sylwia
- Witkowska Katarzyna
|