|
|
KLASA 3A
Wychowawca: Małgorzata Domagalska
- Barski Bartłomiej
- Bartz Ewa
- Bernacka Katarzyna
- Birosz Anna
- Boczulak Jowita
- Byrtek Anna
- Chodyna Paulina
- Chromiec Katarzyna
- Dragun Anna
- Jazowska Anna
- Jażdżewski Marcin
- Jodaniewska Aleksandra
- Jurek Izabela
- Kaczkowska Paulina
- Kijanka Agnieszka
- Kłonowski Michał
- Kokocińska Marta
- Kolus Natalia
- Leśniewicz Jakub
- Małka Marzena
- Marczak Radosław
- Mazur Łukasz
- Michałowska Michalina
- Morawski Wojciech
- Popowicz Dorota
- Popowicz Anna
- Schmidt Katarzyna
- Stanisławska Magdalena
- Szofer Agnieszka
- Szofer Anna
- Wójcik Anna
- Wójcik Dariusz
- Wróblewska Żaneta
|
KLASA 3B
Wychowawca: Mirosław Ślosarski
- Ciechacki Piotr
- Czechyra Wojciech
- Dawidziak Piotr
- Dębska Judyta
- Fijało Cyprian
- Fijało Marek
- Fryda Michał
- Gasińska Małgorzata
- Gulatowski Dariusz
- Jermalonek Paweł
- Kiedrowicz Małgorzata
- Kilińska Agnieszka
- Krampikowski Tomasz
- Kryzel Agata
- Kucharski Michał
- Lica Remigiusz
- Maciejewska Magdalena
- Marzec Arkadiusz
- Modrzejewski Patryk
- Moszkowicz Magdalena
- Ożański Dawid
- Paraszczuk Patryk
- Piesik Emilian
- Połom Michał
- Puszcz Aleksandra
- Worona Marta
|
|
|
KLASA 3C
Wychowawca: Agnieszka Łukaszewicz
- Birosz Magdalena
- Boczulak Rita
- Bzowska Justyna
- Francik Mateusz
- Gwiazda Agnieszka
- Hereta Karolina
- Jarząbek Paula
- Jurek Emilia
- Kielar Dorota
- Kisełyczka Ewelina
- Knapiński Kamil
- Korniluk Kamil
- Król Renata
- Kumiszcza Roksana
- Madej Karolina
- Młodzianowski Radosław
- Mruk Judyta
- Muzyka Michał
- Nitz Arleta
- Pietruszczak Marta
- Popowicz Arkadiusz
- Przyszlak Paula
- Romanowska Marta
- Ryszkowski Rafał
- Siwicka Malwina
- Stachowicz Natalia
- Stanisławska Natalia
- Stępień Piotr
- Storman Kamila
- Szóstakowska Milena
- Tawrel Emilia
- Tomaszkiewicz Grzegorz
- Tomczyk Anna
- Wróblewski Paweł
|
KLASA 3D
Wychowawca: Mirosław Bazanowicz
- Cabaj Wojciech
- Capar Bartłomiej
- Faryno Marek
- Grdeń Damian
- Jaćkowski Adam
- Kaczyńska Anna
- Każmierczak Leszek
- Krawczyk Miłosz
- Marek Magdalena
- Narloch Magdalena
- Oleszczak Alma
- Oleszczuk Adrian
- Pastusiak Marcin
- Przekota Karolina
- Rachubińki Robert
- Rachwalski Radosław
- Rolbiecki Patryk
- Ruc Magdalena
- Seniw Rafał
- Seryca Łukasz
- Sierant Wioletta
- Skrzypczak Patryk
- Szczepański Paweł
- Szymańska Aleksandra
- Templin Adam
- Tokarz Mariusz
- Wilczek Robert
- Zaremba Jakub
- Zyszczak Andrzej
|
|
|
KLASA 3E
Wychowawca: Maria Wojciuk
- Bałoniak-Sałuda Kamil
- Barton Paulina
- Borkowski Paweł
- Buczko Zofia
- Charko Paulina
- Cherek Agata
- Dorawa Monika
- Fiuk Paweł
- Giersz Mateusz
- Haba Beata
- Jasińska Paulina
- Jezuita Marlena
- Jurkolaniec Rafał
- Kaczorowska Kinga
- Kiczorowska Kinga
- Kiedrowska Angelika
- Konthak Magdalena
- Pencarska Agata
- Radecka Magdalena
- Skrzypczak Błażej
- Sołowiej Radosław
- Stalewska Magda
- Stefańska Magdalena
- Szczepańska Ewelina
- Szymanówka Marta
- Szymanówka Anna
- Tomaszkiewicz Agata
- Waligórska Katarzyna
- Wilma Paulina
- Wójcik Natalia
|
KLASA 3F
Wychowawca: Krystyna Łuczycka
- Boruta Dorota
- Buczma Agnieszka
- Budek Agnieszka
- Chrapkowska Anna
- Chrzczonowicz Artur
- Gliwka Aleksandra
- Gościnska Judyta
- Gwiżdż Kamil
- Kamińska Maja
- Klimowicz Agata
- Kolter Patrycja
- Kołsut Katarzyna
- Leszczynska Ewelina
- Matysik Martyna
- Miotk Emilia
- Modrzejewska Natalia
- Nenca Monika
- Nowak Magdalena
- Nowicka Katarzyna
- Orzłowska Agniszka
- Słabicka Olga
- Urbaniak Magdalena
- Wanda Michalina
- Wojewódzka Agnieszka
|