Almanach absolwentów

i love banner     bip 1

 

 

 

 

FavPromote

W tym roku możemy pochwalić się 100% zdawalnością matury z języka polskiego, języka angielskiego i języka niemieckiego. Prezentujemy średnie wyniki z pisemnych egzaminów obowiązkowych na tle powiatu i województwa.

Wyniki matury 2019

Wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i otrzymuje tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Wśród najlepszych!

Zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Było bardzo uroczyście. Na podkreślenie zasługuje fakt, że aż 44 uczniów z kl. I i II otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy im sukcesu. Nie zabrakło podziękowań i występów.

Zakończenie roku.

Wakacje

Życzę, by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne, pełne niezapomnianych przeżyć i cudownych wrażeń. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie na długo w Waszej pamięci wyłącznie jako wspaniale spędzony czas. K. Łuczycka, dyrektor szkoły

Wakacje!

 

2004_4a 2004_4b

KLASA IV A

Wychowawca: Maria Baczyńska

KLASA IV B

Wychowawca: Ewa Terlecka

1.    Bartkowski Dawid
2.    Bury Katarzyna
3.    Całkowski Łukasz
4.    Ćwian Kamil
5.    Dzieciątko Agnieszka
6.    Gierszewska Katarzyna
7.    Graba Waldemar
8.    Januszewska Jolanta
9.    Jasiak Karolina
10.  Knut Grzegorz Paweł
11.  Koziełło Ewelina
12.  Kubicka Katarzyna
13.  Malinowski Tomasz
14.  Matoga Anna
15.  Muzyka Mariusz
16.  Olejnik Ewelina
17.  Orzłowska Katarzyna
18.  Paźnowski Marcin
19.  Peplińska Agnieszka
20.  Pilarski Daniel
21.  Rybaczuk Magdalena
22.  Szofer Monika
23.  Szyba Sylwester
24.  Wanda Katarzyna
25.  Wargocka Agnieszka
26.  Weltrowska Aleksandra
27.  Wirkus Nina
28.  Wysocka Anna
1.    Bulwan Kamil
2.    Burak Barbara
3.    Cheba Piotr
4.    Czapiewski Dariusz
5.    Drobinski Adam
6.    Dymnicki Paweł
7.    Gajo Anna
8.    Halwas Marcin
9.    Jarząb Mirosław
10.  Jelonkiewicz Tomasz
11.  Kitowska Emilia
12.  Klimaszewska Katarzyna
13.  Kubowicz Paweł
14.  Kwietniewski Piotr
15.  Leszczyński Sebastian
16.  Lewandowski Adam
17.  Meyer Andrzej
18.  Michalik Łukasz
19.  Michałowski Piotr
20.  Mielewczyk Marcin
21.  Nielek Adam
22.  Nowicki Wojciech
23.  Rachubiński Hubert
24.  Ryngwelski Konrad
25.  Stradomska Sylwia
26.  Suska Renata
27.  Ścibisz Paweł
28.  Tarnowski Łukasz
29.  Tomczyk Michał
30.  Wielewski Piotr
2004_4c 2004_4d

KLASA IV C

Wychowawca: Beata Maliszewska

KLASA IV D

Wychowawca: Roman Cybulski

1.    Adamczyk Monika
2.    Bandarew Ewelina
3.    Brodowska Kamila
4.    Budnick Paulina
5.    Czajkowska Anna
6.    Drobek Monika
7.    Faryno Dominika Henryka
8.    Gałka Alicja
9.    Gawroński Piotr
10.  Gołuchowska Karolina
11.  Kałwińska Aneta
12.  Kaszuba Małgorzata
13.  Klofczyńska Alicja Anna
14.  Kmieciak Małgorzata
15.  Kosikowski Arkadiusz
16.  Kozłowska Katarzyna
17.  Kucharska Małgorzata
18.  Lewińska Paulina
19.  Lubińska Daria
20.  Markiewicz Joanna
21.  Miszczuk Łukasz
22.  Monikowska Ewa
23.  Mróz Alina
24.  Niedźwiecka Aleksandra
25.  Niedźwiecka Katarzyna
26.  Płaczek Dorota
27.  Pszczoła Rafał
28.  Sagan Karolina
29.  Szulta Joanna
30.  Ślosarska Katarzyna
31.  Zachariasz Kamil
1.    Chmara Joanna
2.    Ciemiński Mateusz
3.    Frymark Łukasz
4.    Gołębiewska Ewa
5.    Gródecka Kamila
6.    Guza Marcin
7.    Haba Agata
8.    Hauptman Krzysztof
9.    Horzela Jan
10.  Kołosiński Wojciech
11.  Koziński Łukasz
12.  Kruszewska Anna
13.  Kubiak Karolina
14.  Kubowicz Rafał
15.  Kucharska Magdalena, Anna
16.  Lenkiewicz Magdalena
17.  Łepecki Łukasz
18.  Ostrowska Magdalena
19.  Pastucha Joanna
20.  Piaścik Emil
21.  Popławska Lidia
22.  Pszczoła Agnieszka
23.  Samborski Maciej
24.  Sykuła Tomasz
25.  Szadkowski Radosław
26.  Tarka Michał
27.  Terlecki Marcin
28.  Tomczyk Arkadiusz
29.  Wilczyński Bartosz, Andrzej
30.  Wojewódzka Karolina
31.  Wójciszyn Sylwia
2004_4e 2004_4h

KLASA IV E

Wychowawca: Celina Frąckowska-Nielek

KLASA IV H

Wychowawca: Dariusz Borowski

1.    Barecki Adam
2.    Bęben Dominika
3.    Boruta Michał
4.    Być Anna
5.    Ciesielska Marlena
6.    Długasiewicz Emilia
7.    Duda Aleksandra
8.    Dylewska Aneta
9.    Gliszczyńska Paulina
10.  Jakubowski Paweł
11.  Kaliszuk Iwona
12.  Kloska Agata
13.  Orynicz Paulina
14.  Orzłowski Jarosław
15.  Pajkert Dorota
16.  Pawluch Tatiana
17.  Podsiadlikowska Ewa
18.  Potalska Katarzyna
19.  Pożdał Małgorzata, Ewa
20.  Sawa Kamila
21.  Stanke Tomasz
22.  Stawiarz Joanna
23.  Szawarniak Małgorzata
24.  Wieczorek Magdalena
25.  Wieczorek Paweł
26.  Worakomski Krzysztof
27.  Zabrowarna Marta
28.  Zdanowicz Magdalena
29.  Ziętal Beata
30.  Żeglarska Jadwiga
1.    Bądkowska Magdalena
2.    Błoch Katarzyna
3.    Burak Roksana
4.    Domańska Monika
5.    Drewniak Monika
6.    Gappa Agnieszka
7.    Grzegółkowska Ada
8.    Grzybowska Joanna
9.    Kamińska Aleksandra
10.  Kassner Katarzyna
11.  Kęska Katarzyna
12.  Kiedrowicz Jakub
13.  Kowalski Michał
14.  Ługowska Marta
15.  Łukaszewska Estera
16.  Majewska Agnieszka
17.  Michałowska Monika
18.  Mielniczek Marzena
19.  Mizyn Anna
20.  Nickowska Maria
21.  Nowicka Karolina
22.  Pluto-Prądzyńska Alicja
23.  Ruzik Katarzyna
24.  Skrzypek Dominika
25.  Stasik Magdalena
26.  Szczepańska Iwona
27.  Szczodrowska Anna Maria
28.  Szuster Hanna
29.  Wielińska Katarzyna
30.  Wijata Michał
31.  Zaremba Katarzyna
32.  Żugaj Agnieszka



Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

REKRUTACJA na 2019/2020

Plakat LO 2019Ulotka LO nad Jeziorem A4 do DL 2

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas