Almanach absolwentów

i love banner     bip 1

 

 

 

 

 

1997 4a 1997 4b

KLASA IV A

Wychowawca: Małgorzata Domagalska

KLASA IV B

Wychowawca: Dorota Pestka

1.    Barański Krzysztof
2.    Barański Piotr
3.    Bondarenko Katarzyna
4.    Brunn Anna
5.    Chodarska Anna
6.    Ciereszko Katarzyna
7.    Czubińska Dorota
8.    Drab Joanna 
9.    Grunau Magdalena
10.  Halusiak Emilia
11.  Kissel Piotr
12.  Kołodziej Paulina
13.  Lempicka Alicja
14.  Markiewicz Arleta
15.  Markowska Marta
16.  Marweg Witold
17.  Maszczak Anna
18.  Mirosław Marzena
19.  Paprocka Anna
20.  Pietruszka Olga
21.  Piłat Sylwester
22.  Przytarska Grażyna
23.  Rzepka Aneta
24.  Sanocka Anna
25.  Suchacka Aneta
26.  Szaszkiewicz Katarzyna
27.  Szeremeta Agnieszka
28.  Szidlewska Joanna
29.  Szlempo Monika 
30.  Szymanek Aleksandra 
31.  Szyszka Marcin
32.  Wruszczak Anna
33.  Wrycz-Rekowska Ewa
34.  Zajączkowska Anna
35.  Zelmer Anna
1.    Abendrot Anna
2.    Bachan Magdalena
3.    Berezowski Marek
4.    Białek Katarzyna
5.    Bieniek Wioletta
6.    Błażyńska Beata
7.    Chmielniak Szymon
8.    Chromiec Grzegorz
9.    Dorszyńska Aleksandra
10.  Drzazgowski Tomasz
11.  Gasińska Katarzyna
12.  Iwanciów Aleksandra
13.  Klonowski Marcin
14.  Królak Wioletta
15.  Kuklewski Paweł
16.  Manszewska Sylwia
17.  Niewiński Tomasz
18.  Pikulik Anita
19.  Rak Magdalena
20.  Rybka Marek
21.  Szopiński Filip
22.  Szulta Grzegorz
23.  Szwemin Łukasz
24.  Szymańska Dorota
25.  Szymański Michał
26.  Wejman Anna
27.  Włodarczyk Marta
28.  Woś Lucyna
1997 4c 1997 4d

KLASA IV C

Wychowawca: Maria Wojciuk

KLASA IV D

Wychowawca: Janina Dymek

1.    Berent Katarzyna
2.    Berent Paweł
3.    Bereźniak Daniel
4.    Bill Agnieszka
5.    Ceitel Agata
6.    Chyłek Agnieszka
7.    Coppa Piotr
8.    Dorofiejczuk Justyna
9.    Dorszyńska Arleta
10.  Ginda Magdalena
11.  Grdeń Anna
12.  Grząśko Ewelina
13.  Januszewska Katarzyna
14.  Kaczmarek Aldona
15.  Kałduńska Monika
16.  Karczyńska Magdalena
17.  Kowalik Barbara
18.  Michnowicz Barbara
19.  Miron Joanna
20.  Mogielnicka Małgorzata
21.  Paciorek Tomasz
22.  Peciak Grzegorz
23.  Pietrzak Ewa
24.  Rek Magdalena
25.  Sowińska Marta
26.  Stemplowska Monika
27.  Szewczyk Arkadiusz
28.  Szmelter Krzysztof
29.  Wolska Monika
30.  Zaremba Aleksandra
31.  Żywicka Grażyna
1.    Bartkowska Magdalena
2.    Chełminiak Małgorzata
3.    Ciereszko Agnieszka
4.    Cyra Tomasz
5.    Dziewiałtowski-Gintowt Tomasz
6.    Erlichowska Justyna
7.    Fudala Dorota
8.    Gołębiewski Paweł
9.    Gostomczyk Magdalena
10.  Grota Wioletta
11.  Jankowska Joanna
12.  Januszewski Leszek
13.  Jaśkiewicz Katarzyna
14.  Krawczyk Sebastian
15.  Kusek Dominik
16.  Malmon Andrzej
17.  Marczak Monika
18.  Mikołajczak Dominik
19.  Miśkiewicz Kamila
20.  Pietucha Tomasz
21.  Sawicka Justyna
22.  Stelmach Emilia
23.  Surma Ireneusz
24.  Wielewski Wojciech
25.  Wojciuk Aleksandra
26.  Zwoliński Arkadiusz
27.  Zyszczak Paweł
28.  Żmuda Jakub
29.  Żmuda -Trzebiatowski Jarosław
30.  Żuberek Piotr

Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas