Almanach absolwentów

i love banner     bip 1

 

 

 

 



1980 r. 4a 4b 1980

KLASA IV A

Wychowawca: Adolfina Tupaj

 

KLASA IV B

Wychowawca: Tomasz Ekert

 

1.         Blumowska Teresa
2.         Ciemińska Bożena
3.         Dębska Aleksandra
4.         Drzewicka Mirosława
5.         Duda Małgorzata
6.         Głodowska Danuta
7.         Hryńczuk Bożena
8.         Janowczyk Lucyna
9.         Jaśkiewicz Wojciech
10.       Kuczyńska Mirosława
11.       Lejnik Maria
12.       Łukasik Teresa
13.       Maciejewska Hanna
14.       Maliszewska Jolanta
15.       Mieczkowska Brygida
16.       Pawlik Jolanta
17.       Pliszka Ewa
18.       Rudnik Mirosława
19.       Skrzecz Jolanta
20.       Soszka Alina
21.       Szeliga Aldona
22.       Szymanówka Czesław
23.       Tonis Jurata
24.       Turczyńka Teresa
25.       Waligórska Jadwiga
26.       Walkusz Jolanta
27.       Włodarczak Małgorzata
28.       Wojtalewicz Grażyna
29.       Zyszczak Elżbieta
30.       Żeromska Krystyna
31.       Żyznowska Anna
  1. Bac Mariusz
  2. Bujarski Roman
  3. Cegłowska Danut
  4. Chmura Hanna
  5. Czarkowska Grażyna
  6. Fijało Romuald
  7. Gostomczyk Maria
  8. Górski Dariusz
  9. Kaflińska Ann
  10. Kiedrowska Małgorzata
  11. Kiełbratowski Jan
  12. Krasienkiewicz Karol
  13. Krawczyk Bogumiła
  14. Kroplewska Krystyna
  15. Król Iwona
  16. Krzoska Bożena
  17. Leśniewska Maria
  18. Michałyk Danuta
  19. Mikulicz Marian
  20. Nowak Bogusława
  21. Pytlak Marta
  22. Rymer Adam
  23. Soroka Ewaryst
  24. Spiczak-Brzeziński Witold
  25. Stasiak Beata
  26. Trambowicz Tomasz
4c 1980  

KLASA IV C

Wychowawca: Janina Dymek

 

 
1.    Bil Józef
2.    Bonin Andrzej
3.    Brudnicka Alicja
4.    Bukowski Józef
5.    Dębska Renata
6.    Fołta Ewa
7.    Goliszewski Sławomir
8.    Górska Brygida
9.    Gurdak Andrzej
10.  Hoppe Maria
11.  Jakubowska Maria
12.  Kazimierczuk Bogusława
13.  Kępka Kazimierz
14.  Kiedrowicz Tomasz
15.  Kiedrowicz Zbigniew
16.  Kiedrowski Andrzej
17.  Lewandowski Robert
18.  Mackiewicz Stanisław
19.  Mazalon Edward
20.  Mazur Grażyna
21.  Mojecka Anna
22.  Mysik Beata
23.  Nowak Aleksandra
24.  Paczek Krzysztof
25.  Pietrzak Stanisław
26.  Rutecka Bogumiła
27.  Ryngwelska Elżbieta
28.  Sienkiewicz Leszek
29.  Sowińska Żanna
30.  Szarafińska Anna
31.  Szewczyk Aleksandra
32.  Szlempo Elżbieta
33.  Talaga Ligia
34.  Wnuk Dariusz
35.  Wojciechowski Mariusz
36.  Zalewska Alicja



Jesteśmy wśród najlepszych!

tarczaFundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2019 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie zajęło miejsce wśród 500 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”

Organizujemy...

Festiwal talentówPowiatowy Konkurs OrtograficznyKongres KobietŚwieto Patrona szkołySympozja Językowe

almanach

Szkolny fanpage

Galeria zdjęć

Prasa o nas